<oembed><version>1.0</version><provider_name>MACHIZON</provider_name><provider_url>https://www.machizon.com/en</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://www.machizon.com/en/author/admin/</author_url><title>Buderus SE715/920 2x steel boilers - MACHIZON</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="yBoPJv1sq5"&gt;&lt;a href="https://www.machizon.com/en/items/buderus-se715-920-2x-steel-boilers/"&gt;Buderus SE715/920 2x steel boilers&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.machizon.com/en/items/buderus-se715-920-2x-steel-boilers/embed/#?secret=yBoPJv1sq5" width="600" height="338" title="&#x201C;Buderus SE715/920 2x steel boilers&#x201D; &#x2014; MACHIZON" data-secret="yBoPJv1sq5" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/*! This file is auto-generated */
!function(c,l){"use strict";var e=!1,o=!1;if(l.querySelector)if(c.addEventListener)e=!0;if(c.wp=c.wp||{},c.wp.receiveEmbedMessage);else if(c.wp.receiveEmbedMessage=function(e){var t=e.data;if(!t);else if(!(t.secret||t.message||t.value));else if(/[^a-zA-Z0-9]/.test(t.secret));else{for(var r,s,a,i=l.querySelectorAll('iframe[data-secret="'+t.secret+'"]'),n=l.querySelectorAll('blockquote[data-secret="'+t.secret+'"]'),o=0;o&lt;n.length;o++)n[o].style.display="none";for(o=0;o&lt;i.length;o++)if(r=i[o],e.source!==r.contentWindow);else{if(r.removeAttribute("style"),"height"===t.message){if(1e3&lt;(s=parseInt(t.value,10)))s=1e3;else if(~~s&lt;200)s=200;r.height=s}if("link"===t.message)if(s=l.createElement("a"),a=l.createElement("a"),s.href=r.getAttribute("src"),a.href=t.value,a.host===s.host)if(l.activeElement===r)c.top.location.href=t.value}}},e)c.addEventListener("message",c.wp.receiveEmbedMessage,!1),l.addEventListener("DOMContentLoaded",t,!1),c.addEventListener("load",t,!1);function t(){if(o);else{o=!0;for(var e,t,r,s=-1!==navigator.appVersion.indexOf("MSIE 10"),a=!!navigator.userAgent.match(/Trident.*rv:11\./),i=l.querySelectorAll("iframe.wp-embedded-content"),n=0;n&lt;i.length;n++){if(!(r=(t=i[n]).getAttribute("data-secret")))r=Math.random().toString(36).substr(2,10),t.src+="#?secret="+r,t.setAttribute("data-secret",r);if(s||a)(e=t.cloneNode(!0)).removeAttribute("security"),t.parentNode.replaceChild(e,t);t.contentWindow.postMessage({message:"ready",secret:r},"*")}}}}(window,document);
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.machizon.com/wp-content/uploads/images/356145/PC/356363_Buderus-SE715-920-2x-steel-boilers-used-for-sale-PRO3919-01.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1</thumbnail_width><thumbnail_height>1</thumbnail_height><description>Manufacturer: Buderus AG in Germany Model: SE715/920 Year of manufacture: 1994 Line consists of: 2x steel boilers &nbsp; Technical data of the 1st steel boiler: Allowable working overpressure: 6 bar Perm. temperature: 120&#x2DA;C Capacity: 1221 Ltr Fuel: EL fuel oil/gas Heat output: Min. 801/max. 920 kW Heat load: Min. 862.2/max. 990.3 kW &nbsp; Technical data... View Article</description></oembed>